درباره ترمیم مو

ارسال شده توسط در تاریخ فوریه 2, 2015 در دسته‌بندی نشده | دیدگاه‌ها برای درباره ترمیم مو بسته هستند

درباره ترمیم مو

تعریف ترمیم مو :

ترمیم مو سریع ترین روش برای تغییر و پرپشت کردن قسمت خالی سر می باشد که نیازی به عمل جراحی برش و بخیه و سوراخ کردن سر ندارد و هیچ گونه دخالتی در امر پزشکی ندارد . این روش هیچ گونه محدودیتی ندارد یعنی قسمت خالی سر کم یا زیاد باشد به طور کامل پوشش میدهد و تراکم ( کم پشتی یا پرپشتی ) آن بسته به سلیقه مشتری دارد و به این صورت است که موی طبیعی را به صورت تار به تار روی شبکه هایی گره زده میشود ( که انواع خوب و بد آن موجود است ) . موهای ترمیم انواع مختلفی دارد و همین طور روش اجرا و نصب آن فرق میکند . روش های نصب که در تمام دنیا یکسان است به قرار زیر است :

1 . روش بافت : شبکه ای که دارای مو طبیعی می باشد را به موهای مقاوم موجود در کناره های سر شخص بافت زده می شود . از مزایای این روش استحکام و کنده نشدن مو از روی سر می باشد که حتی اگر کشیده شود هم از سر جدا نمی شود . در این روش شخص باید یک یا چند ماه یک بار( بسته به میزان رشد موی شخص ) برای فیکس و سفت کردن مو های ترمیمی به مرکز ترمیم مو مراجعه کند . از معایب این روش میتوان کم پشت شدن مو های سر شخص در ناحیه ای که بافت زده می شود و سر درد ( به علت کشیدگی مو ) می توان نام برد .

2 . روش تیپ ( یا چسب ) : این روش ( که به اعتقاد کارشناسان بهترین روش از نظر ظاهری و نداشتن عوارض می باشد ) . در این روش شبکه موی ترمیمی با چسب های مخصوص که باید حتما منشا طبیعی داشته باشد و دو سمت آن خاصیت چسبندگی دارد روی قسمت خالی سر و روی پوست نصب میشود . این چسب ها ضد آب و عرق بوده و با مایع مخصوص از سر جدا میشود و از طرفی به علت طبیعی و سازگار بودن ( چسب های تایید شده توسط کارشناس سایت ) هیچ گونه عوارضی ندارد . از مزایای این روش می توان به عدم نیاز مراجعه شخص هر ماه به موسسات ترمیم مو جهت فیکس و سفت کردن مو ها اشاره کرد . شخص می تواند پس از آموزش ساده ای که می بیند اقدام به فیکس کردن و نصب مو های خود بپردازد و از معایب این روش این است که شخص باید از انجام فعالیت هایی که ممکن است کشیدگی در مو ها ایجاد کند خود داری نماید ولی اگر مجبور به این کار شد مثلا انجام ورزش هایی که تحرک زیادی دارد مثل شنا توصیه می شود برای از بین بردن این عیب از کلاه شنا استفاده نماید که در این صورت هیچ گونه نگرانی متوجه شخص نمی شود. توجه : ( نوع چسب های توصیه شده توسط سایت از بهترین نوع است اکه مورد تایید کشور آمریکا قرار گرفته است و استحکام و ماندگاری بالایی دارد ).

3 . کیلیپس : روش دیگر نصب استفاده از کیلیپس های مخصوص کتابی است که در دو نوع ( قفلی و شانه ای ) استفاده می شود که شانه آن بیشتر برای بانوان که دارای مو های بلند تر هستند کاربرد دارد .

4 . بافت رشته های مو در سر : که در این روش از شبکه استفاده نمیشود بلکه از نخ هایی که تعداد مو های بیشماری روی آنها گره زده شده استفاده می شود به این صورت که این رشته نخ ها که دارای مو می باشد را به ساقه های موی خود شخص بافت زده می شود و مانند پل از روی قسمت های خالی سر عبور می کند و قسمت های خالی را می پوشاند . از معایب این روش می توان به نیاز به مراجعه منظم به مراکز ترمیم مو جهت فیکس کردن مانند روش بافت شبکه اشاره کرد بااین تفاوت که این روش از روش بافت شبکه در سر بسیار وقت گیر تر می باشد .

روش های فوق روش هایی است که نه تنها در ایران بلکه در تمام دنیا از روش ها استفاده می شود و یا از ترکیب این روش ها که هر موسسه ای برای متمایز وانمود کردن روش خود اسمی را رویش گذاشته است . تنها چیزی که باعث تفاوت در کارهای موسسات می شود استفاده از نوع مو ، شبکه و نوع اصلاح موی ترمیم شده می باشد . ( شما می توانید برای دیدن جدید ترین نوع ترمیم مو به گالری عکس های ترمیم مو مراجعه نمایید )

ترمیم مو12

ترمیم مو13

ترمیم مو14ترمیم مو15
ترمیم مو4

ترمیم مو

ترمیم مو 8

 

ترمیم مو 9


ترمیم مو 4.5

ترمیم مو 7
ترمیم مو


هزینه ترمیم مو   –    فروش لوازم ترمیم مو  –  روش های ترمیم مو  –  learning center  –  تفاوت نیاز مو با دیگر موسسات

فیلم های ترمیم مو   آموزش نصب و سرویس در ترمیم مو 

 

 


 

وبلاگهای ترمیم مو : ترمیم مو  لوازم ترمیم مو ترمیم مو 1 ترمیم مو 2ترمیم مو 3ترمیم مو 4ترمیم مو 5ترمیم مو 6ترمیم مو 7ترمیم مو 8ترمیم مو 9 ترمیم مو 10ترمیم مو 11

وبلاگ ترمیم مو

 

دیدگاه ها بسته شده اند .